NABÍDKA PRO SENIORY

PŘIJÍMÁM POUKÁZKY OD MÚ PRAHA 9 ČAKOVICE

PEDIKÚRA   MOKRÁ            270,-

Procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími a dezinfekčními přísadami. Koupel trvá deset až dvacet minut a během této doby dojde ke změkčení otlaků a mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek.

Následuje odstranění otlaků, mozolů a kuřích ok, odstraňování přebytečné kůže na prstech, úprava nehtů – zastřižení a opilování podle přání klienta. Na závěr vyhlazení pilníkem. Ošetření speciálním krémem či olejem, lehčí masáž chodidel.

PEDIKÚRA  SUCHÁ               300,-


Desinfekce nohou, úprava nehtů – zkrácení, tvar a tloušťka, a ošetření případně zarostlých nehtů. Obroušení ztvrdlé kůže v jejich okolí. Odstraňování ztvrdlé kůže, otlaků a mozolů na chodidlech s pomocí vysokorychlostní brusky. Na závěr ošetření krémem či olejem, lehčí masáž chodidel.

MANIKÚRA                           180,-

Desinfekce rukou, změkčení a zatlačení kůžičky, úprava nehtů na požadovaný tvar a délku, lakování bezbarvým lakem - výživa nehtů, ošetření nehtové kůžičky olejíčkem a ruce tělovým mlékem.

BALÍČEK

MANIKÚRA+PEDIKÚRA        380,-

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL             100,-

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Vrstva parafínu dokáže prohřát a uvolnit ztuhlé svaly a klouby, zvýšit krevní oběh a otevřít póry. Působí jako malá sauna a tím napomáhá k otevírání pórů a pronikání účinných a výživných látek do pokožky. Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou i nohou. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Postup: Desinfekce pokožky, nanesení krému na ruce, 3x ponoření do parafínové lázně, vložení do igelitových pytlíků a termonávleků, po 20. minutách odstranění parafínu.