CND SHELLAC

 

CND Shellac je moderní metoda jak zkrášlit vaše nehty až na 3týdny aniž by se muselo do Vašeho nehtu zasáhnout pilníkem. CND Shellac se aplikuje velice rychle a tudíž je vhodný i pro velice časově vytížené ženy, které nebaví každý druhý den doma lakovat nehty obyčejným lakem, nebo ženy které nechtějí trávit hodiny na gelových nehtech. Shellac má mnoho dalších výhod jako vysoký lesk a odolnost proti poškrábání, možnost kombinování barev. Shellac je velice tenký a tudíž se může zdát, že nehet je ohebný, ovšem nehet ošetřený Shellacem  je posílený a zpevněný.

CND Shellac se nepiluje stačí pouze zabalit do zábalu s odstraňovačem a počkat 10 minut, poté se zbytky Shellacu jen stáhnou pomerančovým dřívkem. Nehet zůstane neporušený a připravený pro další nanesení Shellacu. 

Pokud se žena rozmyslí, že Shellac již nechce dále nosit, stačí pouze odstranit Shellac a nehet zůstane neporušený, tudíž není potřeba nehet nijak speciálně ošetřovat. 

Shellac lze aplikovat jako francouzskou manikúru, ale i jako obyčejný lak na celou plochu nehtu. S CND Shellakem je možné i zdobit třpytky, kamínky a nálepky.

                      

.