Kosmeceutika LARENS 

LARENS je Švýcarská moderní a specializovaná značka kosmeceutik, 
orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům.
Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím.
 Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.
Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.
 
 

 

 

 

 

Synergie aktivních složek

Základními složkami kosmeceutických přípravku Larens jsou Biopeptide Complex – koktejl přírodních peptidů rybího kolagenu, získaných patentovanou metodou a absolutní novinka – Liposomal Collagen Complex – čili na světě unikátní peptidy rybího kolagenu uzavřené v liposomech.
Jejich účinky doplňují další pečlivě vybrané aktivní složky: BIO-Placenta, Phytodermina Lifting™, SYN®-AKE, Hydromanil™, koloidní stříbro, Lipout™, liposomální kyselina hyaluronová, GLA Complex, oleje, rostlinné extrakty a další.
Složení receptur jednotlivých produktů obsahuje ingredience nejvyšší kvality, jejich koncentrace jsou vysoké (ale také optimální) a složky jsou spojené tak, aby svůj účinek synergicky vzájemně podporovaly.

Chemický peeling Larens Deep peeling

 

Chemický povrchový peeling s komplexem přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje drobné vrásky, mírní příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově výrazně zlepšuje stav pleti. Chemický peeling je účinná metoda omlazení a regenerace pokožky  obličeje a dekoltu

 

 

 

Aplikace chemického peelingu obličeje         

  • Aplikace chemického peelingu trvá přibližně 50 až 60 minut.
  • Peeling na obličej spočívá v očištění a odmaštění pokožky nanesení peelingu poté následuje neutralizace a ošetření pleti.
  • Peelingem stimulujeme růst buněk a regeneraci kůže.
  • Po ošetření chemickým peelingem je pokožka zarudlá a začíná proces hojení. Po vyhojení má pleť viditelně lepší strukturu, je krásně vypnutá, hladší, hydratovaná. Postupně se redukují hyperpigmentace a projevy akné, dochází k stažení pórů, pokožka obličeje má barevnou jednotnost.
  • Doporučujeme absolvovat 3-4 ošetření dle typu a stavu pleti v rozmezí 14 dní až 3 týdnů, provádí se v období od října do dubna.

Kontraindikace – těhotentsví a alergie na bílkoviny z ryb

Bezprostředně před ošetřením není vhodné absolvovat kosmetické ošetření a barvení vlasů, nepoužívejte masky, jiné druhy peelingů, dermabraze ani depilace.